Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Omšenské halušky 2018Vytlačiť
 

Obec Omšenie Vás srdečne pozýva na 4. ročník súťaže v tradičnom varení a jedení bryndzových halušiek pod názvom "OMŠENSKÉ HALUŠKY, ktorá sa bude konať
9. júna na námestí v centre obce Omšenie. Do súťaže sa môžete prihlásiť zaslaním vyplnenej prihlášky, ktorú je potrebné zaslať na adresu: Obec Omšenie, Obecný úrad 330. 914 43 Omšenie alebo na mailovú adresu helenaocu@gmail.com najneskôr do 08.06.2018. Prihlášku i pravidlá súťaže si môžete stiahnuť pod pozvánkou. Pre víťazov sú pripravené hodnotné ceny a finančná odmena!
Okrem toho je pre návštevníkov pripravená pestrá ponuka predajných stánkov, množstvo súťaží a bohatý kultúrny program!

Srdečne Vás pozývame!

Halušky plagát.png

Pravidlá súťaže vo varení a jedení bryndzových halušiek v Omšení 2018 --------------> Pravidlá súťaže vo varení bryndzových halušiek - Omšenské halušky.pdf Pravidlá súťaže vo varení bryndzových halušiek - Omšenské halušky.pdf (399.9 kB)
Záväzná prihláška na Omšenské halušky 2018 -------------------------------------------------> Záväzná prihláška na Omšenské halušky 2018.pdf Záväzná prihláška na Omšenské halušky 2018.pdf (230 kB)
Informácia pre dotknuté osoby -----------------------------------------------------------------------> Informácia pre dotknuté osoby.pdf Informácia pre dotknuté osoby.pdf (261.2 kB)

 
 

dnes je: 25.3.2019

meniny má: Marián

webygroup
ÚvodÚvodná stránka