Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Ponuka práce! Samostatný odborný referent - Obec OmšenieVytlačiť

Obec Omšenie v súlade s § 6 ods. 1 zák. č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov informuje o voľnom pracovnom mieste

Rámcová náplň práce:

DOTÁCIE

- monitorovanie a vyhodnocovanie výziev na predkladanie žiadostí na získavanie finančných prostriedkov z externých zdrojov, spracovanie žiadostí na získavanie finančných prostriedkov z externých zdrojov s kompletnou dokumentáciu

PROJEKTY

- riadenie a zodpovednosť za implementáciu projektov financovaných z fondov EÚ – oboznamovanie sa s podmienkami čerpania finančných prostriedkov z fondov EÚ na základe výziev na podávanie žiadostí, vypracovávanie projektovej dokumentácie potrebnej k prideleniu finančných prostriedkov z EÚ, interný manažment projektov v spolupráci s firmami vykonávajúcimi služby externého manažmentu

VEREJNÉ OBSTARÁVANIE

- zabezpečenie procesu verejného obstarávania za obec, samostatné riešenie úloh v oblasti agendy verejného obstarávania, realizácia verejného obstarávania prostredníctvom elektronického trhoviska a elektronických aukcií, vypracovávanie plánu verejného obstarávania, metodické usmerňovanie zamestnancov obce v oblasti verejného obstarávania

ROZVOJ OBCE

- príprava podkladov k aktualizácii Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja, príprava podkladov a zosúladenie zámerov obce s obcami regiónu (Miestnej akčnej skupiny), príprava podkladov a zúčastňovanie sa rokovaní s organizáciami, s ktorými obec spolupracuje podľa pokynov priameho nadriadeného

ADMINISTRATÍVA

- vykonávanie bežných administratívnych prác, evidencia spisov, pošty a plnenie úloh súvisiacich s činnosťou orgánov samosprávy, administratívne a iné činnosti podľa pokynov nadriadeného

Základná zložka mzdy v hrubom: 700 Eur + osobný príplatok možný až do výšky 100 % platovej triedy najvyššieho platového stupňa platovej triedy do ktorej je zamestnanec zaradený, odmeny (13. a 14. plat)

Termín nástupu: 1. 8. 2019

Miesto výkonu práce: Obec Omšenie, Obecný úrad č. 330, 914 43

Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú so skúšobnou dobou

3 mesiace

Kvalifikačné predpoklady

VŠ I., II. alebo III. stupňa

Iné kritériá a požiadavky:

- občianska bezúhonnosť

- nevyhnutná znalosť práce s PC (MS Office, internet)

- aktívny a kreatívny prístup k práci, flexibilita a profesionálne vystupovanie

- prax vo verejnej správe v oblasti projektového riadenia a verejného obstarávania výhodou

- znalosť minimálne jedného svetového jazyka výhodou

- vodičský preukaz sk. B výhodou

- zdravotná spôsobilosť pre vykonávanie obsadzovaného pracovného miesta

Zoznam požadovaných dokumentov:

- žiadosť o účasť na výberovom konaní vrátane tel. a e-mailového kontaktu

- štrukturovaný životopis

- kópia dokladov o vzdelaní

Dátum a miesto podania žiadosti:

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi je potrebné písomne doručiť do 15. 7. 2019 na adresu: Obec Omšenie, Obecný úrad č. 330, 914 43 Omšenie.

V prípade otázok kontaktujte: Mgr. Alojz Marček, 0918/412 250, Ing. Anna Langerová 0903/659789

dnes je: 22.7.2019

meniny má: Magdaléna

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka