Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Ponuka práce - Obec OmšenieVytlačiť

Obec Omšenie vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pozície
VODIČ – TECHNICKO-HOSPODÁRSKY PRACOVNÍK

Pracovná náplň:
Hlavná pracovná činnosť: zabezpečovanie prevádzky, údržby, opráv, poistenia a hospodárneho využitia dopravných, technických a iných prostriedkov organizácie

Ostatné pracovné činnosti: čistenie a údržba verejných priestranstiev, údržba a drobné opravy obecných budov a zariadení, pomocné práce pri realizovaní odpadového hospodárstva obce a i. súvisiace s technicko-hospodárskou prevádzkou obce.

Požiadavky:

  • prax vodiča nákladného motorového vozidla min. 3 roky
  • výpis z registra trestov
  • vodičské oprávnenie pre skupinu motorových vozidiel C, ostatné oprávnenia sú výhodou
  • osvedčenie o základnej kvalifikácii vodiča (KKV)
  • doklad o zdravotnej spôsobilosti

Ponúkame:

  • zázemie stabilnej inštitúcie
  • možnosť dlhodobej spolupráce
  • možnosti ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
  • platové podmienky podľa zák. č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení n. p., min. 576 € + odmeny
  • zamestnanecké výhody v zmysle vyššej kolektívnej zmluvy

Termín nástupu: 1. 10. 2018

Pracovný pomer: na dobu určitú do 30. 9. 2019 so skúšobnou dobou 3 mesiace, neskôr na dobu neurčitú

Pracovný úväzok: 37,5 hod/týždenne

Miesto výkonu práce: Obec Omšenie
Termín zaslania žiadosti o zaradenie do výberového konania (žiadosť o prijatie do zamestnania):  do 15. 9. 2018 na adresu Obecný úrad Omšenie č. 330, 914 43
Ukončenie výberového konania v termíne do 30. 9. 2018.

Obec Omšenie si vyhradzuje právo vyhlásiť ďalšie kolo výberového konania pri nedostatočnom počte uchádzačov spĺňajúcich požiadavky zamestnávateľa.
V prípade otázok kontaktujte: Mgr. Alojz Marček, 0918/412250, Ing. Anna Langerová 0903/659789.

Všetky informácie sú dostupné v nasledujúcom dokumente. --------------------------------> Výberové konanie Vodič THP.pdf Výberové konanie Vodič THP.pdf (178.3 kB)

dnes je: 25.9.2018

meniny má: Vladislav

webygroup
ÚvodÚvodná stránka