Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Ponuka práce - Obec OmšenieVytlačiť

OBEC OMŠENIE

hľadá

PRACOVNÍKA OBCE

Pracovná náplň:

Hlavná pracovná činnosť: vodič

Ostatné pracovné činnosti: s prevahou fyzickej práce

Požiadavky:

prax vodiča nákladného motorového vozidla

vodičské oprávnenie pre skupinu motorových vozidiel C

doklad o zdravotnej spôsobilosti

Ponúkame:

zázemie stabilnej inštitúcie

možnosť dlhodobej spolupráce

možnosti ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu

platové podmienky podľa zák. č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení n. p., min. 576 € + odmeny

zamestnanecké výhody v zmysle vyššej kolektívnej zmluvy

Termín nástupu: ihneď

Pracovný pomer: na dobu určitú so skúšobnou dobou 3 mesiace, neskôr na dobu neurčitú

Pracovný úväzok 37,5 hod/týždenne

Miesto výkonu práce: Obec Omšenie

Žiadosť o prijatie do zamestnania doručte poštou na adresu Obecný úrad Omšenie č. 330, 914 43 alebo osobne do podateľne OcÚ.

V prípade otázok kontaktujte: Mgr. Alojz Marček, 0918/412250, Ing. Anna Langerová 0903/659789

Všetky informácie sú dostupné v nasledujúcom dokumente. --------------------------------> Výberové konanie pracovník obce.pdf Výberové konanie pracovník obce.pdf (400.2 kB)

dnes je: 14.11.2018

meniny má: Irma

webygroup
ÚvodÚvodná stránka