Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Prehlásenie o prístupnosti

Stránka www.omsenie.sk spĺňa štandardy World Wide Web konzorcia týkajúce sa prístupnosti webu aj pre znevýhodnených občanov /podľa zákona č. 275/2006 Z. z. o informačných systémov verejnej správy/ okrem dole uvedenej výnimky. Portál je prístupný aj po vypnutí zobrazovania obrázkov, kaskádných štýlov (CSS), Java a JavaScript sekvencií. Je definovaný v relatívnych jednotkách a jeho obsah je možné jednoducho zväčšovať a zmenšovať pomocou štandardných nástrojov webových prehliadačov.
Spoločnosť WEBY GROUP, s.r.o. optimalizuje webové stránky, ktoré obsahujú elektronické služby verejnej správy alebo povinne zverejňované informácie podľa osobitných predpisov, pre aktuálne podporované verzie webových prehliadačov s podielom zastúpenia na trhu v Slovenskej republike viac ako 5% /Výnos o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy č. 55/2014, par. 16/.
Zoznam prehliadačov, pre ktoré optimalizujeme web stránky je stanovený na základe štatistík zo stránky http://www.rankings.sk/en/index.html

Výnimku zo štandárd tvoria podstránky o zverejňovaní zmlúv a faktúr, nakoľko obec nedisponuje technickým zariadením, ktorým by dosiahla tieto štandardy.

Na úvodnej stránke sú použité kolorované kresby: Sviatočný odev slobodného dievčaťa v letnom období, Omšenie, druhá štvrtina 20. storočia. Sviatočný odev muža v letnom období, Omšenie, prvá štvrtina 20. storočia. Zo zbierok ÚĽUV – Múzea ľudovej umeleckej výroby v Stupave, autorka kresieb Viera Škrabalová, rok vzniku 1957.

Pôvodná internetová stránka obce je umiestnená na old.omsenie.sk

Súčasná internetová stránka bola spustená 3. apríla 2017.

Kontakt na webmastra:  webmaster@omsenie.sk

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka